sobota, 18 lutego 2017

Karnawał zaprasza do stołu i do tańca !
Wpis przeniesiony http://zapraszamdostolu.pl/karnawal-zaprasza-do-stolu-i-do-tanca/8 komentarzy:

 1. Myślę, że dobra zabawa to nie tylko przywilej najmłodszych i młodocianych i dobrze bawić można się w każdym wieku. Po zdjęciach mogę ocenić zabawę karnawałową na bardzo udaną, więc czego chcieć więcej!? Lubię, gdy ktoś ma dużo dystansu do siebie i świeże pomysły, więc punkt dla Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Dystans do siebie to moje drugie "imię":) Pozdrawiam

   Usuń
 2. Super kostiumy i super humory! :)))
  U nas karnawał trwa na całego! Zresztą Północna Westfalia słynie właśnie z karnawałowych zabaw i szaleństw... Przyszły tydzień będzie bardzo obfitujący nie tylko w jedzenie pączków, ale i tak zwane "sitzungen" oraz pochody karnawałowe, gdzie szczególną radość mają dzieciaki, bo w tłumy ludzkie rzucane będą tony słodyczy i tu panuje regóła - kto pierwszy, ten lepszy! ;) Oczywiście kostiumy na codzień (nawet w pracy) mile widziane. Jak będę na siłach, to może obfocę, bo narazie to dopadły mnie wirusy...
  Aranżacje z serwetkami i podkładkami śliczne... Najbardziej podoba mi się drugie i trzecie zdjęcie... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Porób zdjęcia koniecznie - tylko uważaj,żeby Cię nie pozwali:) My już wyszliśmy z chorób - życzę zdrówka!!!

   Usuń
 3. Super zabawa:-) A dekoracje stołowe- rewelacja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację, że oprawa stołu i to jak podajemy potrawy jest bardzo ważne, dla mnie osobiście chyba najważniejsze. Nie wyobrażam sobie, aby koło tego tematu przejść obojętnie:) Twoje propozycje ubrania stołu są super ! Jak zawsze...a co do zabawy karnawałowe, to słów mi brak. Musiało być świetnie, tylko Wam pozazdrościć pomysłów i świetnej zabawy. Wyglądałaś super !!!
  Pozdrawim cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń